Grafik

W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o kontakt z recepcją w celu uzyskania aktualnych informacji na temat grafiku.

Istnieje możliwość zapisywania się na wizyty dodatkowe oraz pozagrafikowe – prosimy o kontakt.

Poniedziałek

  • dr Lidia Stolarska-Kraszewska – pediatra (dzieci chore) – godz. 9:00-11:00
  • dr Krystyna Piątek – chirurg dziecięcy – godz. 12:00-13:00
  • dr Joanna Gzik – pediatra, homeopatka – godz. 15:00-17:30
  • mgr Edyta Roszczyk – psychoterapeutka (dorośli) – godz. 16:00-19:00
  • dr Joanna Zalewska – internista, kardiolog (dorośli) – godz. 16:30-18:30
  • mgr Robert Baran – fizjoterapeuta – godz. 18:00-19:00

Wtorek

  • dr Anna Gomuła-Boruc – internista – godz. 9:00-11:00
  • dr Grażyna Zientek – pediatra – godz. 9:00-12:00 (dzieci chore)
  • mgr Agnieszka Kaniewska – doradca dietetyczny – godz. 9:00-12:00
  • dr Maciej Nowocień – USG (dorośli) – godz. 09:00-14:00
  • dr Lidia Stolarska-Kraszewska – pediatra (dzieci chore) – godz. 16:00-18:00
  • dr Elżbieta Smoleń – psychoterapia i konsultacje dla matek (rodziców) z niemowlętami – godz. 14:30-18:40
  • dr hab. n. med. Jolanta Kunikowska – USG (dorośli) – godz. 15:30-16:30
  • dr Marzena Pomorska – neurolog (dorośli) – godz. 16:00-18:00

Środa

  • dr Robert Gąsior – internista, pediatra – godz. 09:00-12:00
  • mgr Aleksandra Tomczakowska – fizjoterapeutka (dzieci) – godz. 11:00-15:00
  • mgr Agata Kuc – dietetyk, psycholog – godz. 12:00-14:00
  • dr Elżbieta Dudzińska – medycyna integralna – godz. 15:00-19:00
  • dr Justyna Sobocka – alergolog (dzieci), pediatra (dzieci chore) – godz. 16:00-18:00
  • dr Lidia Stolarska-Kraszewska – pediatra (dzieci zdrowe) – godz. 16:00-18:00
  • dr Monika Nowacka-Gotowiec – neurolog (dzieci) – godz. 17:00-19:00
  • mgr Grzegorz Kluz – fizjoterapeuta (ortopodolog) – godz. 17:30-18:30
  • dr Monika Nowacka-Gotowiec – neurolog (dzieci) – godz. 18:00-20:00

Czwartek

  • mgr Agata Kuc – dietetyk, psycholog – godz. 8:00-11:00
  • dr Lidia Stolarska-Kraszewska – pediatra (dzieci chore) – godz. 9:00-11:00
  • dr Monika Rogala – dermatolog (dzieci i dorośli) – godz. 14:00-16:00
  • dr Elżbieta Sandzewicz – internistka – godz. 15:00-17:00
  • mgr Robert Baran – fizjoterapeuta – godz. 15:00-19:00
  • dr Grażyna Zientek – pediatra – godz. 16:00-18:00 (dzieci chore)
  • dr Sebastian Kumala – ortopeda (dorośli) – godz. 16:00-18:00
  • dr Mikołaj Danko – pediatra, endokrynolog, diabetolog dziecięcy – godz. 16:00-19:00
  • dr n. med. Marianna Lichosik – USG (dzieci) – godz. 16:30-18:30
  • mgr Sylwia Jach-Binkowska – joga hormonalna – godz. 18:00-20:00

Piątek

  • dr Melika Bel Hadj Hamida – internistka – godz. 9:30-11:30
  • dr Joanna Zalewska – internista, kardiolog (dorośli) – godz. 9:30-11:30
  • dr Anna Gomuła-Boruc – internista – godz. 12:00-14:00
  • dr Konrad Maciejewski – chirurg, chirurg naczyniowy, onkolog – godz. 16:00-18:00
  • dr Lidia Stolarska-Kraszewska – pediatra (dzieci chore) – godz. 16:00-18:00
  • dr tech. żywności Monika Dąbrowska-Molenda – dietetyk – godz. 17:00-19:00

Termin do indywidualnego ustalenia

  • dr Piotr Ronduda – biopsja aspiracyjna cienkoigłowa
  • Karolina Mossakowska – konsultacja położnej
  • Alicja Zalewska – konsultacja położnej

ZADZWOŃ I UMÓW WIZYTĘ

LOKALIZACJA

Bora-Komorowskiego 37, Warszawa